Lampy Wrocław
O nas Email

Naszą domeną jest branża elektryczna, szczególnie oświetlenie i systemy sterowania światłem
i automatyką obiektową. Potrafimy sprostać potrzebom klientów indywidualnych jak
i instytucjonalnych oraz przemysłowych.

Dzięki bogatej bazie dostawców i doświadczeniu zdobytemu na licznych realizacjach, jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby klientów. Specjalizujemy się w realizowaniu oświetlenia w obiektach komercyjnych (Hotele, Pensjonaty, Restauracje, Kawiarnie) oraz Apartamentów i Rezydencji klientów o wyszukanych wymaganiach.


Projektujemy i aranżujemy oświetlenie oraz systemy sterowania automatyką obiektową w oparciu o oprogramowania producentów sprzętu i profesjonalne programy obliczeniowe. Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na wykonanie pokazu proponowanych sposobów oświetlenia w obiekcie klienta.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i architektami i dekoratorami wnętrz. Współpraca

 Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko oświetleniem małych inwestycji, lecz z biegiem czasu i zdobywanym doświadczeniem byliśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Z sukcesem zajmowaliśmy się najbardziej prestiżowymi realizacjiami na terenie Dolnego Śląska, jak i całego kraju.

 
Wiecej Info

Misja kamerun

Wspólnie z Agencją Reklamową Fidomix z Krotoszyna oraz kolegami offroadowcami z Serwisu rajdy4x4, pomogliśmy... więcej

Mam marzenie

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi kontrahentami i architektami udało nam się wywołać uśmiech na twarzy Mirelli. więcej

Dla Branży Reklamowej

Nasza oferta specjalna dla firm wykonawczych branży reklamowej obejmuje:

Nasza Firma

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko oświetleniem małych inwestycji, lecz z biegiem czasu... więcej

Trochę wiedzy

Od zarania dziejów, człowiek odczuwał potrzebę czynnego bytowania przez czas w ciągu doby dłuższy, niż pozwalała na to natura... więcej