Lampy Wrocław
Praca w Erpe Email

W związku z uruchamianiem nowej gałęzi działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPRZEDAWCY

Wymagania:
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- Ogólna wiedza techniczna ze szczególnym naciskiem na branżę elektryczną/oświetleniową.
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- Umiejętność obsługi komputera, znajomość oprogramowania pakietu Office
- Mile widziana umiejętność pracy z oprogramowaniem Subiekt
- Mile widziana znajomość języków obcych
- Znajomość podstawowych zagadnień z zakresy handlu i usług.
- Wykształcenie minimum średnie
- Prawo jazdy

Obowiązki:
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi prawidłowych relacji
- Sporządzanie ofert sprzedaży oraz obsługa klientów
- Raportowanie bieżących działań i wyników

Oferujemy:
- Stabilną pracę w firmie o wysokim potencjale
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Jasny system premiowania wyników sprzedaży

Zainteresowanych kandydatów Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

Wiecej Info

Misja kamerun

Wspólnie z Agencją Reklamową Fidomix z Krotoszyna oraz kolegami offroadowcami z Serwisu rajdy4x4, pomogliśmy... więcej

Mam marzenie

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi kontrahentami i architektami udało nam się wywołać uśmiech na twarzy Mirelli. więcej

Dla Branży Reklamowej

Nasza oferta specjalna dla firm wykonawczych branży reklamowej obejmuje:

Nasza Firma

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko oświetleniem małych inwestycji, lecz z biegiem czasu... więcej

Trochę wiedzy

Od zarania dziejów, człowiek odczuwał potrzebę czynnego bytowania przez czas w ciągu doby dłuższy, niż pozwalała na to natura... więcej